Znajdź nowe ładunki i nie trać czasu na administrację. Zarejestruj się już dziś.

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Forwado sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu wykonania usług, w szczególności realizacji Umów zgodnie z Regulaminem, a jeżeli wyrazili Państwo zgodę, również w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest zawsze dobrowolne. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.
Masz pytania? Zadzwoń: 22 441 99 38
About

Czym jest Forwado?


Forwado jest miejscem, które łączy najważniejsze zalety giełd transportowych oraz spedytora.

Znajdziesz tu ładunki dostosowane do Twoich potrzeb, a dzięki naszemu systemowi, administracja związana z transportem odbywa się automatycznie. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, abyś nie musiał martwić się biurokracją.
Jesteśmy Twoim partnerem biznesowym i zleceniodawcą. Pozyskujemy klientów i ładunki, gdy trafią one do naszego systemu zostaniesz o nich poinformowany mailowo lub innymi wybranymi przez Ciebie kanałami. Jeżeli cena, trasa i ładunek Ci odpowiadają możesz przyjąć transport, zrealizować i otrzymać płatność już po 14 dniach od dostarczenia skanu dowodu dostawy.

Co zyskujesz?


Szybkie i pewne płatności

Otrzymujesz zapłatę w 14 dni od daty dostawy. Załadowca opłaca transport zanim rozpoczniesz realizację zlecenia, dlatego możesz być pewien bezpieczeństwa transakcji.

Darmowy dostęp do systemu

Nie ma abonamentu, ani dodatkowych opłat. Otrzymujesz możliwość pozyskiwania nowych atrakcyjnych ładunków po Polsce i Europie Zachodniej całkowicie za darmo.

Prosty i czytelny model współpracy

Wszystkie dostępne ładunki wraz z cenami znajdziesz w systemie. Sam wybierasz ładunki, które Ci odpowiadają.

Co oferuje system Forwado?


Unikalny algorytm. Właśnie on wylicza cenę transportu, uwzględniając wszystkie Twoje koszty. Dlatego możesz być pewien sprawiedliwej ceny.
Prosty panel użytkownika. Dostępne zlecenia i Twoje auta na jednej stronie internetowej. Kilkoma ruchami myszką przypisujesz swoje auta do transportów, które Ciebie interesują.
Łatwa komunikacja z kierowcą i klientem. Dzięki aplikacji, kierowca automatycznie otrzyma dane zlecenia i będzie informował Ciebie i klienta o zmianach statusu przy odbiorze i dostawie.

Zarejestruj się już dziś

Mam już konto, co dalej?


Wybierz zlecenie i zarezerwuj auto
Wykonaj transport
Wyślij nam skan potwierdzenia dostawy
Po 14 dniach otrzymasz płatność
Zaloguj się

DANE FIRMY

  • Forwado sp. z o.o.
  • ul. Pory 78 / 9 piętro
  • 02-757 Warszawa
  • NIP: 521-38-19-525

KONTAKT

Instytucją finansową odpowiadającą za bezpieczne rozliczanie transakcji jest:
Dotpay Visa Visa e Mastercard Maestro Mastercard e Visa vb Mastercard sc
© 2018 FORWADO sp. z o.o.